OSB terária

OSB terária jsou vyrobena OSB desek, to je druh desky vytvořené spojením-slepením velkých (2-7cm) dřevních třísek za pomocí lisování. Desky se vyrábí s broušeným povrchem a již z ve výrobě jsou ošetřeny proti vlhkosti s doporučením pro použití ve vlhkém použití.


Výhody OSB terárií oproti skleněným teráriím jsou zejména:
1.Nižší cena - oproti skleněným teráriím jsou OSB terária o 20% a více procent levnější (dle velikosti teraria, čím větší terárium tím levnější OSB terárium)
2.Větší pevnost terárií než u terárií vyrobených ze skla - OSB terária jsou vyrobena z desek o tloušťce 15-18 mm, oproti skleněným teráriím nehrozí poškození při pádu ani při neopatrné manipulaci.
3.Možnost stavět terária jakkoliv na sebe - OSB terária lze jakkoliv stavět na sebe bez nutnosti stojanu, také lze vyrobit prakticky jakoukoliv sestavu terárií bez ohledu na velikost, což u skleněných terárií není možné.
Reference OSB terárií námi vyrobených můžete zhlédnout zde.

OSB terária a 3D pozadí - Do všech OSB terárií nabízíme také 3D pozadí, které volíme tak, aby nejlépe vyhovovalo chovanému druhu. 3D terarijní pozadí navozuje v teráriu pro chovance přirozené prostředí a pro vás hezký pohled na terarium. 3D pozadí vyrábíme zakázkově - jákekoliv vaše přání není problém splnit. Do 3D terarijních pozadí zabudováváme také květináče, tudíž je možné osadit OSB terárium květinami.

terarium vetrani terarium vetrani

terarium vetrani terarium vetrani terarium vetrani
terarium vetrani

Teraria fotografie

osbteraria 36 osbteraria 35 osbteraria 5 zařízené terarium lamino zařízené terarium lamino zařízené osb terarium

Proč od nás?

Kvalitní provedení
Příznivé ceny
Rozvoz po celé ČR
Zajímavé akční nabídky


Kontakt

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

info@osbteraria.cz

+420 797 840 721

Vídeňská 297/99, Brno