Lamino terária

Lamino terária jsou především vhodná jako krásný doplněk do vašeho bytu nebo kanceláře. Výběr odstínů lamina je prakticky neomezený, vybere vám přesný odstín lamino terária tak, aby ladil s vašim nábytkem. Lamino teraria osazujeme 3D pozadími pro navození přirozeného biotopu vašeho chovance.


Lamino terária a 3D pozadí - Do všech lamino terarií nabízíme také 3D terarijní pozadí, které volíme tak aby nejlépe vyhovovalo chovanému druhu. 3D pozadí navozuje v terariu pro chovance přirozené prostředí a pro vás hezký pohled na terarium. 3D terarijní pozadí vyrábíme zakázkově - jákekoliv vaše přání není problém splnit.
Do 3D pozadí zabudováváme také květináče, tudíž je možné osadit lamino terárium květinami.

terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina. terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina terárium z lamina

Teraria fotografie

osbteraria 36 osbteraria 35 osbteraria 5 zařízené terarium lamino zařízené terarium lamino zařízené osb terarium

Proč od nás?

Kvalitní provedení
Příznivé ceny
Rozvoz po celé ČR
Zajímavé akční nabídky


Kontakt

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

info@osbteraria.cz

+420 797 840 721

Vídeňská 297/99, Brno